Dekoracje weselne

Dekoracja miejsca przyjęcia weselnego jest harmonijnym połączeniem tego, co w danym wnętrzu niezmienne, z indywidualnymi oczekiwaniami Pary Młodej.

Priorytetowym elementem dekoracji sali weselnej jest dekoracja miejsca Pary Młodej oraz stołu prezydialnego jako miejsca najważniejszego w tym dniu.

Kontynuacją stylu ślubnej dekoracji sali weselnej są elementy dekorujące część konsumpcyjną oraz taneczną. Odczytanie i zrozumienie Państwa potrzeb i połączenie ich z naturalnymi walorami danego miejsca jest najistotniejszym elementem, który pozwala nam stworzyć wyjątkową oprawę każdej ceremonii.

Dobrze zaprojektowana dekoracja właśnie w tym punkcie rozpoczyna cały proces tworzenia. Charakter takiej oprawy powinien być idealnym odzwierciedleniem stylu, w jakim chcemy utrzymać daną uroczystość. Taka decyzja wiąże się zazwyczaj z osobowością każdego człowieka, która wpływa jednocześnie na kształt całej oprawy ślubnej.

Wybrany styl i kolor przewodni powinny być obecne w każdym detalu dekoracji zarówno części jadalnej, części tanecznej i wejścia. Odczytanie i zrozumienie Państwa potrzeb i połączenie ich z naturalnymi walorami danego miejsca jest najistotniejszym elementem, który pozwala nam stworzyć wyjątkową oprawę każdej ceremonii.

Kilka przykładów naszych prac prezentujemy poniżej:

Adres 

Dekoracje Ślubne
Magia Chwili
ul. Lubelska 19
22-400 Zamość

Kontakt z nami 

E-mail: magiachwili@onet.pl
Tel:  +48 502 750 753